Paavo Kettunen

Aitav kohtumine I

Pehmekaaneline

„Aitav kohtumine I“ on hingehoiu ulatuslik ja nüüdisaegne infopakett. See on mõeldud kiriku töötegijatele ning neile, kes valmistuvad tööks kirikus, aga ka kõigile, kes soovivad aidata meie aja inimest tema kannatustes, pöörates tähelepanu kristlikule usule ja teoloogia pakutud taustsüsteemile.

Raamat keskendub hingehoiu lähtekohtadele, ajaloole ja teoloogiale. See raamat jutustab, kuidas moodustub hingehoidlik suhe ja kuidas saab kogudus talitada hingehoidlikult. Teos annab lugejale hea ettevalmistuse tänapäeva hingehoiule esitatavate väljakutsete käsitlemiseks.

Paavo Kettunen on Ida-Soome Ülikooli praktilise teoloogia professor ja vaimulik. Ta on hinnatud hingehoiu uurija ja õppejõud, kes on kirjutanud mh raamatud „Kätketty ja vaiettu. Suomalainen hengellinen häpeä“ („Varjatud ja vaikitud. Soome vaimulik häbi“, 2011) ja „Suomalainen rippi“ („Soome piht“, 1998). Kettunen on pastoraalpsühholoogia spetsialist, kes on teinud praktilist hingehoiutööd üliõpilaste seas ja haiglas ning tegutsenud superviisorina. Paavo Kettunen on pidanud külalisõppejõuna loenguid ka EELK Usuteaduse Instituudis.

21,30

Tootekood: 158963-EELKK Kategooriad: ,

Lisainfo

Mõõtmed 236 × 167 × 14 mm
Ilmumisaasta

2016

Formaat

Pehmekaaneline

Väljaandja

EELK Usuteaduse Instituut

Lehekülgi

264

Autor

Paavo Kettunen

Tõlkija(d)

Urmas Oras