I. Horward Marshall

Apostlite teod

Kõvakaaneline

Sari „Sõna seletus“ avab lugejatele Uue Testamendi raamatute sõnumi. Paljud piibliuurijad mitme aastatuhande vältel on olnud oma teostega teejuhtideks Piibli aega ja aidanud lugejal näha iseennast Jumala sõna valguses.
Sarja „Sõna seletus“ köited käsitlevad piibliteksti, laskumata üksikasjadesse. Seletustes ei arutata kõiki tekstikriitilisi probleeme, kuid üheski köites ei ole mööda mindud küsimustest, mida on tõstatanud uuema aja piibliteadus.
Apostlite õpilane Luukas on hoolikalt kogunud suulisi ja kirjalikke pärimusi evangeeliumi ning apostlite tegude koostamiseks, millest kujunesid algupärased kristliku misjoni ajalookirjutised. Apostlite tegude raamat kirjeldab Kristuse rõõmusõnumi levikut alates Jeruusalemmast kuni üle kogu oikumeenia.
I. Horward Marshall on tuntud piibliuurija, on olnud Aberdeeni Ülikooli Uue Testamendi professor ŠŠotimaal, Tyndale Fellowship for Biblical and Theological Research juhataja, British New Testament Society president ning Fellowship of European Evangelical Theologians esimees.

14,50

Tootekood: 103149 Kategooriad: ,

Lisainfo

Mõõtmed 208 × 148 × 40 mm
Autor

I. Horward Marshall

Ilmumisaasta

2011

Formaat

Kõvakaaneline

Kirjastus

Logos

Tõlkija(d)

Aldo Randmaa

Toimetaja(d)

Ingmar Kurg, Olav Maran

Lehekülgi

474