David Herzog

Auhiilguse sissetung. Elu avatud taeva all

Pehmekaaneline

“Imed on tavalised asjad, kui me elame Jumala kuningriigis. Seda raamatut lugedes muutub üleloomulik maailm sinu jaoks loomulikuks.” – Sid Roth.

Usu kaudu me tunneme, et maailmad on valmistatud Jumala sõna läbi, nii et mitte sellest, mida võib näha, ei ole tekkinud see, mida nähakse (Heebrealastele 11:3).

Kas su hetkekogemusest kristlasena leidub midagi veel enamat? Kas Jumal kutsub sind oma auhiilguse järgmisele tasandile?
David Herzogi “Auhiilguse sissetung” lahendab pühakirja ja isiklike kogemuste läbi järgmised saladused:

kvantfüüsika ja auhiilgus,
prohvetlik ja ilmutuslik auhiilgus,
vee peal ja läbi seinte kõndimine,
auhiilguse sissetung valitsustesse,
geograafilised portaalid ja väravad,
loovad imed ja ülestõusmised,
unenäod, nägemused ja ühest paigast teise viimised.

See laiendatud väljaanne toob intiimse jumalakogemuse sinu isiklikku ruumi ja aega. Sa võid käia ülestõusmise auhiilguses, kus inimesed, kehaosad, prohveteeringud ja kutsumised, mis on olnud surnud ja soikus, äratatakse üles. Sa võid õppida, kuidas pääseda ligi taevale, tuua esile ärkamist ja kiirendada imepäraseid lõikusi, külvates auhiilguse tsoonis.
Jumal ootab, et sa mõistaksid – su unistus, prohveteering, igatsus või ime ei ole surnud, see üksnes magab! Jumal on täna valmis äratama üles need tõotused, kui sa avad ennast Ta külluslikule auhiilgusele.

Mahesh Chavda eessõna
Laiendatud väljaanne.
Sisaldab päevasõna.

DAVID HERZOG toimib auhiilguse, prohvetliku, ilmutusliku, apostelliku väljaõppe ja evangelistlikus sfääris, kus voolavad loovad imed, tunnustähed ning imeteod. Ta teenib konverentsidel, krusaadidel ja äratuskoosolekutel üle terve maailma. Ta on kirjutanud mitmeid raamatuid ja esineb tihti televisioonisaadetes, mida näeb terves Ameerikas. Tema programmi “The Glory Zone” näidatakse kõikjal maailmas. David, Stephanie ja nende kolm tütart elavad Sedonas Arizona osariigis.

7,80

Tootekood: 102097 Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed 230 × 150 × 13 mm
Autor

David Herzog

Ilmumisaasta

2014

Formaat

Pehmekaaneline

Kirjastus

Charismata Ministries

Tõlkija(d)

Hubert Jakobs

Toimetaja(d)

Külli Kuusk

Lehekülgi

184