Athanasius Schneider

Dominus est – see on Issand!

Pehmekaaneline

Kesk-Aasia piiskopi mõtisklused pühast armulauast.

“Dominus est – see on Issand!” sisaldab Kesk-Aasia piiskopi mõtisklusi Pühast Armulauast. “Püha Armulaua jagamise viis, mille olulisust pole alati piisavalt mõistetud, on tegelikkuses väga suure tähtsusega ja mõjutab vahetult usklike usku ja
pühendumust, sest peegeldab seda hoolt, armastust ja usku, millega Kirik kohtleb oma Issandat ja üleloomulikku Peigmeest, kes on kohal leiva ja veini alandlike kujude all,” kirjutab piiskop Athanasius Schneider.

Raamat on paljudes riikides saanud usklike jaoks tõeliseks sensatsiooniks ning tõotab liturgilise tervenemise protsessis kujuneda oluliseks mõjutajaks.

Athanasius Schneider sündis 1961. aastal Kõrgõzstanis (Kesk-Aasias) küüditatud sakslastest vanemate perekonda, kes olid seotud ka Eestiga. Athanasius Schneider pühitseti 1990. aastal preestriks ning 1997. aastal omistati talle Augustinianumi Instituudist patristika vallas doktorikraad. 1999. aastal seati ta Kasahstanis Karaganda seminari professoriks ja 2006. aastal nimetati Schneider Karaganda abipiiskopiks.

3,60

Tootekood: 116174 Kategooriad: ,

Lisainfo

Mõõtmed 190 × 125 × 8 mm
Ilmumisaasta

2009

Autor

Athanasius Schneider

Formaat

Pehmekaaneline

Väljaandja

Elukultuuri Instituut

Lehekülgi

64

Tõlkija(d)

Marju Õunpuu

Toimetaja(d)

Aive Haljand, Krista Hirvoja