Timothy Keller

Ebajumalad

Pehmekaaneline

Raha, seksi ja võimu tühjad lubadused ning ainus lootus, mis maksab.

Edukus, raha, tõeline armastus ja elu, mida oled alati igatsenud. Paljud meist on pannud oma lootuse neile asjadele, uskudes, et neis peitub õnne võti, aga hinge on pugenud siiski kahtlus, kas need suudavad oma lubadusi täita. Pole ime, et tunneme end eksinud, üksildase, pettunud ja pahasena. On vaid üks Jumal, kes suudab meie igatsused täielikult rahuldada. Praegu on suurepärane aeg temaga uuesti või ka esimest korda kohtuda.

Raamatus „Ebajumalad” näitab Timothy Keller meile, kuidas piisav arusaamine Piiblist toob päevavalgele ilustamata tõe meie ühiskonna ja meie oma südame ideaalide kohta. See võimas sõnum kinnitab Kelleri kui kriitilise mõtleja ja pastori mainet ning kõlab väga kohasel ajal nii usklike kui ka skeptikute jaoks.

Timothy Keller sündis ja kasvas Pennsylvanias ning sai hariduse Bucknelli ülikoolis, Gordon-Conwelli teoloogilises seminaris ja Westminsteri teoloogilises seminaris. 1989. aastal rajas ta Manhattanis Lunastaja presbüterliku koguduse. Timothyl ja ta naisel Kathyl on kolm poega. Tänapäeval käib Lunastaja koguduses pühapäeviti regulaarselt üle viie tuhande inimese, kellele lisanduvad rohkem kui sada uut kogudust üle kogu maailma. Keller, kes on kirjutanud ka raamatud „Pillav Jumal” ja „Jumala olemasolu põhjendus”, elab oma perega New Yorgis.

 

12,90

Tootekood: 103183 Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed 210 × 140 × 17 mm
Autor

Timothy Keller

Ilmumisaasta

2015

Tõlkija(d)

Aldo Randmaa

Toimetaja(d)

Meeli Pajula

Formaat

Pehmekaaneline

Kirjastus

Allika

Lehekülgi

180