John D. Beckett

Esmaspäeva armastades

Kõvakaaneline

Kuidas olla äris edukas, müümata oma hinge.

Selle asemel, et reede õhtuni tööd rügada ja elada nädalalõppude nimel, on üks edukas Ohio tootmisjuht avastanud, et ta töö võib olla tähendusrikas ja omada eesmärki. Võtmeks on siin töö ja uskumuste ühendamine. Tulemusena kasvavad mõlemad – koos armastusega esmaspäevade vastu.

John Becketti poolt omandatud õppetunnid on rakendatavad, töötad sa siis toidupoes või juhid mõnd Fortune 500 hulka kuuluvat ettevõtet. Käesolev raamat on kõigile, kes tahavad äris edukad olla, müümata end maha.

“John on kokku võtnud põhilise, mis teeb ühest kompaniist põhimõtetel rajaneva äri.” -JEFFREY H. COORS, ACX Technologies presidendi eessõnast.

“Raamatus “Esmaspäeva armastades” illustreerib John Beckett kujukalt, kuidas me saame ühendada tööelu oma usuga. See on Pühakirjal põhinev julgustav ja küps esitus.” – MAX DEPREE, Leadership Is an Art autor.

“See raamat on ühelt meie maa kõige kaastundlikumalt tegevjuhilt selle kohta, kuidas tuua töömaailma tagasi väärikus ja eesmärk – montaažiliinilt kuni ettevõtte peakorterini välja.” – PEGGY WEHMEYER, ABC News korrespondent.

“John Beckett on üks kõige tähelepanuväärsemaid inimesi, keda ma tunnen. Ta elu tunnistab imelisest tasakaalust vaimse küpsuse ja ärivaistu vahel.” – BILL BRIGHT, Campus Crusade’i president.

“John Beckett usub, et õigesti rakendatud tõde annab tagajärgi. “Esmaspäeva armastades” räägib ta teekonnast ärimaailmas põhimõttekindla juhina. Selle raamatu lugemine võib muuta su elu.” – KENNETH H. BLANCHARD, The One Minute Manager kaasautor.

6,50

Tootekood: 102001 Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed 220 × 150 × 15 mm
Autor

John D. Beckett

Ilmumisaasta

2000

Tõlkija(d)

Hubert Jakobs

Lehekülgi

166

Formaat

Kõvakaaneline

Kirjastus

Charismata Ministries