Billy Graham

Inglid. Jumala salajased teenrid

Pehmekaaneline

Teine trükk.

Oma „Lauakõnelustes“ on Martin Luther öelnud: „Ingel on kehatu vaime olend, kelle Jumal on loonud kristlaskonna ja koguduse teenimiseks.“

Meid ümbritsevas maailma kriisiolukorras osutub inglite teema käsitlus Jumala uskujaile suureks lohutuseks ning inspiratsiooniks, uskmatuile aga üleskutseks usule. Raamatukogudes ja –kauplustes on riiulid täis raamatuid deemoneist, okultismist ja saatanast. Miks on autorid pühendanud saatanale mitu korda rohkem tähelepanu kui inglitele? Näib, et mõned inimesed võrdsustavad saatanat Jumalaga. Tegelikult on ta vaid langenud ingel. Ingleil on Piiblis palju tähtsam koht kui saatanal ja deemoneil. Sellepärast sündis see raamat. Usun,et tänapäeval on selle küsimuse käsitlemine olulisem kui kunagi minevikus. Piibel õpetab, et inglid sekkuvad rahvusvahelistesse sündmustesse. Sageli kasutab Jumal neid rahvaste üle kohtumõistmiseks. Tema rahvast nad aga juhivad ja lohutavad kannatustes ja vaenamistes ning hoolitsevad Jumala rahva eest.

Billy (William Franklin) Graham on kaasaja tuntuim ja kõnekaim evangelist. Ta on olnud USA presidentide vaimulik nõustaja, kõneleja meedias, suurtel staadionikoosolekutel ja paljude raamatute autor. 1984. aastal külastas ka Eestit.

10,50

Tootekood: 103184 Kategooriad: ,

Lisainfo

Mõõtmed 200 × 140 × 14 mm
Ilmumisaasta

2015

Formaat

Pehmekaaneline

Lehekülgi

144

Autor

Billy Graham

Tõlkija(d)

Hulda Sillart