Gary Chapman

Jumal kõneleb sinu armastuse keelt

Pehmekaaneline

Menukisarja „Armastuse viis keelt“ autor dr Gary Chapman väidab, et armastus inimsuhetes on Jumala armastuse peegeldus. Miks siis mõned inimesed tunnevad Jumala armastust väga sügavalt, teised aga end Jumalast nii kaugel olevat, et kahtlevad Tema olemasolus või ei usu Teda üldse? Gary Chapman ütleb, et vastus peitub armastuse enda olemuses. Armastus pole soolokogemus. Armastus nõuab nii armastajat kui armastusele vastajat. Aga kui Jumal on taevane armastaja, miks siis iga Tema loodud olend seda armastust ei tunne?

Kõige sagedamini mõjutab inimese jumalaotsingut kultuur. Kui meie kultuur ütleb: „See tee viib Jumala juurde,“ siis kipume sedamööda edasi minema. Kuid armastus on südame ja hinge, mitte aga rituaali või religiooni küsimus. Sarjas Armastuse viis keelt“ (sarja raamatud paaridele, meestele, lastele ja teismelistele on ilmunud ka eesti keeles) õpetab Gary Chapman inimliku armastuse erinevaid keeli. Kui inimene on tõepoolest tehtud Jumala näo järgi, siis peaks ju kõik viis (ja rohkemgi!) armastuse keelt väljenduma Jumala iseloomus ja olemuses. Kui kuulame Jumalat oma südamekeeles, tunnetame Tema armastust kõige lähemalt.

Dr Chapmani eesmärk on suunata lugejaid uurima võimalust, kuidas kõnelda Jumalaga erinevates armastuse keeltes ning sellega avardada oma arusaamist Jumalast ja kaasinimestest.

13,50

Tootekood: 103567 Kategooriad: ,

Lisainfo

Mõõtmed 210 × 140 × 18 mm
Ilmumisaasta

2019

Formaat

Pehmekaaneline

Kirjastus

Allika

Tõlkija(d)

Sulev Kivastik

Toimetaja(d)

Annely Veevo

Autor

Gary Chapman

Lehekülgi

214