Christopher J. Ellis

Jumala läheduses

Pehmekaaneline

Käsiraamat teenistuse juhtidele ja muusikutele. Praktilised harjutused Anthony Clarke’ilt.

Kõrgema Usuteadusliku Seminari trükisoe tõlkeraamat “Jumala läheduses” toetab teenistuse- ja muusikajuhtide läbimõtlemist, kuidas ja miks jumalateenistust terviklikult üles ehitada. Raamat annab praktilisi näpunäiteid ning harjutusi selle teostamiseks. Veel võib Ellise järgi mõtestada hümnide ja teiste laulude erinevust ning olulist, Püha õhtusöömaaja läbiviimist, kirikukalendri terviklikkust, jutluste erinevaid võimalusi ja mitmeid muid olulisi teemasid.

Lisaks on igas peatükis kasulikke harjutusi ja ülesandeid, mis toetab loetu praktikasse panemist ning isiklikult läbimõtlemist. Soovitame lugeda raamatut ka koos (muusikatöö-, teenistuse juhtide-, koguduse vastutava-, vms) meeskonnaga ja need harjutused koos läbi teha ning mõtestada need enda koguduse konteksti.

Meego Remmel:  “See raamat on erakordselt väärtuslik lugemisvara igale kristlasele, kes vastutab koguduse jumalateenistuse ja muusikatöö juhtimise eest. Kes ei tahaks kokku panna teenistust, kus saab mõtestatult aidata kogudust Jumalat ülistada? Ellis soovitab iga teenistuse osa (sh laulu) hinnata selle järgi ,,kui hästi see võimaldab täita ülistamise eesmärke: kohtuda Jumalaga ja otsida Jumala riiki.””

23,90

Kategooriad: ,

Lisainfo

Mõõtmed 230 × 154 × 12 mm
Ilmumisaasta

2022

Väljaandja

EEKBKL Kõrgem Usuteaduslik Seminar

Formaat

Pehmekaaneline

Tõlkija(d)

Teet Rasmus Kaur

Toimetaja(d)

Tiiu Palm

Lehekülgi

219

Autor

Christopher J. Ellis