Sally Hohnberger, Tim ja Julie Canuteson

Lapsevanem Jumala juhtimisel

Pehmekaaneline

Kasvatades jumalakartlikke lapsi jumalakartmatus maailmas.

Jumal, ma rikun oma laste kasvatamise ära! Ma tahan seda õigesti teha, aga ma olen nii masenduses, et olen valmis alla andma. Võib-olla saaks keegi teine nende kasvatamisega paremini hakkama.”

Kas sa oled kunagi olnud sellises olukorras? Loomulikult oled ja seal oli ka Sally Hohnberger. Varustatuna selliste piiblitekstidega, nagu „Lapsed, olge kuulekad oma vanemaile” (Ef 6:1), püüdis see noor kõrgete ideaalide ja kõrgelennuliste eesmärkidega kristlasest ema kasvatada korralikke ja kuulekaid lapsi. Kuid selle asemel, et vormida oma lapsi Kristuse sarnaseks, ärgitasid tema üha kasvav karmus ja viha neis hoopis mässulist vaimu. Ta tahtis kõik pooleli jätta, kuid Jumalal oli talle näidata midagi imelist.

„Lapsevanem Jumala juhtimisel” pole tüüpiline lastekasvatamise raamat. Sa ei leia sellest värskeimaid käitumisteaduse tehnikaid või vestlussaadete psühholoogiat. Kuid sa leiad siit täiesti uue ja üllatava lapse kasvatamise viisi – Jumala juhtimisel!

Tuntuks saanud osalisena oma abikaasa Jimi poolt läbiviidavates pereteemalistes loengutes, on Sally paberile pannud oma kogemused ja laste kasvatamise põlvedel õpitud meetodid. Selle tulemusena valmis värskendavalt praktiline ja vaimuliku lähenemisega raamat, mis aitab sul avastada oma laste südame võitmise suurima saladuse – sinu isikliku elava ühenduse Jeesusega. Kui sa oled püüdnud elada enda ja teiste ebarealistlike ootuste tasemel, kuid see pole õnnestunud ning kui sa tahad järgida Jumala plaani, siis näitab see raamat sulle, kuidas saada Tema plaani ja tahte kohaseks lapsevanemaks.

Kahe jumalakartliku mehe ema Sally Hohnberger rändab oma abikaasa Jimiga mööda maailma ja viib läbi seminare pereelust ja ehtsast kristlusest. Organisatsiooni Empowered Living Ministries kaudu on Hohnbergerid kuulutanud Jumala Sõna peaaegu kõikides USA osariikides ja 13 välisriigis.

5,90

Tootekood: 108028-SPA Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed 210 × 150 × 8 mm
Autor

Sally Hohnberger, Tim ja Julie Canuteson

Ilmumisaasta

2012

Väljaandja

AKEL

Formaat

Pehmekaaneline

Tõlkija(d)

Eha Lobjakas, Kristel Stamm

Toimetaja(d)

Edna Tuvi

Lehekülgi

152