Annely Veevo

Lõputu seiklus

Pehmekaaneline
LÕPUTU SEIKLUS räägib keerulistest, kuid põnevatest sündmustest, kuhu me oma elu jooksul satume. Mõnikord tunduvad need nii võimatutena, et me ei tea, kas tuleme eluga välja. Me vajame Jumala sekkumist. Kui me hüüame Teda appi, Ta tuleb ja päästab meid keerulistest olukordadest! “Sest igaüks, kes hüüab appi Issanda nime päästetakse!” (Rm 10:13). See on Jumala tõotus.
Annely Veevo on pärit mittekristlikust perekonnast. Mässava teismelisena otsis ta noortekampades elu mõtet, kuni leidis 17-aastasena Jeesus Kristuse. Annely elu iseloomustab vahetu kontakt Jumalaga. Tema otsused põhinevad ilmutustel ja Sõnal, mida Jumal talle eelnevalt on rääkinud. Seetõttu saavad tema elus mitmed olematud asjad olevaiks. Ta kannab endas visiooni ja kui on käes õige aeg – see sünnib. Annely on hariduselt riigiteaduste magister ja tunneb sügavat huvi poliitika ja psühholoogia vastu. Ta on aktiivne mitmes valdkonnas.
Annely elab pastorist abikaasa Enn Veevo ja 3 tütrega Hiiumaal, teenides diakonissina Palade Priikoguduses ja juhtides Hiiumaa kristlikku naistetööd.

2,80

Tootekood: 116098-A.Veev. Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed 151 × 106 × 12 mm
Autor

Annely Veevo

Ilmumisaasta

2007

Formaat

Pehmekaaneline

Kirjastus

MTÜ V.E.S.T.A.

Toimetaja(d)

Aare Ristmägi

Lehekülgi

188