Edwin Louis Cole

Maksimaalne mehelikkus

Pehmekaaneline

Raamat kristlikust kasvatusest, kristlikust eluviisist ja kristlikest soorollidest nagu seda mõistab piibel.

20. saj. Ameerikas esineb väga huvitav fenomen: sünnist teismelise eani on lapse peamiseks autoriteediks peaaegu sajaprotsendiliselt naisterahvas, kusjuures mees jätab üldiselt ebaefektiivse mulje.
On see siis mingi ime, kui tänapäeva nooruk püüab kõigest jõust näidata, et ta on tõeline mees – memmeka kombel.
Mehed ja naised ei tea täpselt, kes nad on ning missugused on nende rollid, ning seetõttu on nad segaduses ja rahutud. Selle tulemusena on nii mehed, naised kui ka lapsed vihased ja pettunud ning kohtavad üha rohkem «identsuse kriisi».
See raamat, mis ei sisalda ainult ilmekaid arutlusi, vaid asetab meid silmast silma eluküsimustega, on kirjutatud meestele ilma häbi ja kompromissita. On palju raamatuid meestest, kuid väheseid meestele. See on tagasihüpe päevadesse, mil mehed rääkisid «mehejutte», omasid mehe voorusi, rüütellikkust ja respekti naiste ja laste vastu, mis tulenes «täiskasvanud mehe» vastutuse mõistmisest. See raamat aitab meil avastada maksimaalse elu potentsiaali – elada maksimaalsete meestena. Seda oleks juba ammu vaja.
Piibel ütleb: «Jumal lõi inimese oma näo järgi, Jumala näo järgi lõi ta tema, ta lõi tema meheks ja naiseks!»  – Ben Kinchlow.

14,00

Laost otsas

Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed 210 × 150 × 10 mm
Autor

Edwin Louis Cole

Tõlkija(d)

Janno Peensalu

Formaat

Pehmekaaneline

Lehekülgi

158