Ed Silvoso

Naised: Jumala salarelv

Pehmekaaneline

Jumala inspireeriv sõnum naistele nende väest, eesmärgist ja saatusest.

Vasta Jumala kutsele ja astu oma saatusesse.

Milline roll on Jumala kuningriigi plaanides naistel? Selle teadasaamiseks viib Ed Silvoso su tagasi Eedeni aeda. Maailma vaimse sõja esimene lahing leidis aset seal – naise ja kuradi vahel. Selle õnnetult lõppenud kohtumise järel kuulutas Jumal, et naine ja tema seeme jäävad igavesti kurja vaenlasteks!

Bestselleri „Naised: Jumala salarelv“ uus trükk, mis sisaldab täiesti uut õppejuhendit üksikisikutele ja rühmadele, on üleskutse kogu Jumala rahvale taasühendada oma jõud sõjas Koguduse tõelise vaenlase, Saatana vastu. Lugeja võib veenduda, et Jumal on andnud naistele võime olla kuradile kardetavaks vastaseks ja leida raamatust praktilisi juhiseid, mis teda selle erakordse saatuse jaoks ette valmistavad.

Naistel on Saatana lõpliku hävingu juures eriline, strateegiline ja pöördeline roll. Haara kinni Jumala armust ja aktsepteeri meelevalda, mille Ta on sulle andnud. Kui naised tõusevad oma iidse vaenlase vastu, rajab jagamatu Koguduse võitmatu vägi teed Jumala kuningriigi igavesele valitsusele!

“Ed Silvoso on kirjutanud tähelepanuväärse raamatu, mida peaksid lugema kõik – naised, mõistmaks paremini oma väärtust ja rolli Kuninga tütrena, ning mehed, nägemaks naiste partnerluse tähtsust, et Jumala eesmärgid maa peal saaksid täidetud.” – Holly Wagner

5,70

Tootekood: 102070-H Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed 215 × 135 × 12 mm
Ilmumisaasta

2011

Formaat

Pehmekaaneline

Kirjastus

Charismata Ministries

Tõlkija(d)

Riina Aasa

Autor

Ed Silvoso

Lehekülgi

172

Toimetaja(d)

Hubert Jakobs, Külli Kuusk