Frank Minirth, Paul Meier

Õnn on enda teha

Pehmekaaneline

Depressiooni põhjused, tunnused ja tagajärjed.

Depressioon on kahjuks väga ebamäärane termin. Kõnekeeles väljendatakse selle sõnaga kõike – alates halvast tujust ja lõpetades psühhoosiga. Me kõik mahume kuhugi sellesse vahemikku, kuna mingil määral kõigub meie meeleolu depressiooni ja rõõmsameelsuse vahel tunnist tundi ja päevast päeva.
Psühhiaatrite tegevusväli hõlmab vaid neid inimesi, kes on nn kliinilises depressioonis – st neil esineb depressiooni füsioloogilisi sümptomeid.
Kõiki neid, kes praegu masenduse all kannatavad, võime lohutada teadmisega, et kliinilisi depressioone saab vältida. Isegi bioloogiliste põhjustega depressioone on võimalik kontrolli all hoida.
Selle raamatu kirjutasime me selleks, et vältida suurt osa mõttetut hingevalu inimestel, kes praegu depressiooni all kannatavad ja kõigil teistel, kes iga päev mitmesuguste suuremate ja väiksemate stressitekitajatega silmitsi seisavad. Mitte keegi meist ei saa vältida ka tõsiseid katusmusi, mis elus aeg-ajalt esile kerkivad. Kõigest hoolimata võib rõõmsameelsus saada elustiiliks, kui me ainult selle saavutamiseks õiged vahendid valime.

8,80

Tootekood: 100066 Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed 210 × 140 × 10 mm
Ilmumisaasta

2000

Kirjastus

Logos

Formaat

Pehmekaaneline

Lehekülgi

192

Autor

Frank Minirth, Paul Meier

Tõlkija(d)

Viljar Kuusk

Toimetaja(d)

Tiito Himma