Palved Jumala Sõnast

Kõvakaaneline

Üle 20 aasta tagasi kingiti mulle kui verivärskele jumalariigi kodanikule, tillukesed Jumala Sõna tõotustega täidetud palveraamatud. Kuigi ma kõigest aru ei saanud, kogesin selgelt, kuidas palvetades kogu atmosfäär mu ümber muutus.

See uus reaalsus, mida ma nüüd tunnen kui Elava Jumala kohalolu, oli võrreldav nähtamatu mulliga, mis mu endasse haaras ning seejärel minu ümber sulgus, mind täielikult kõige välise eest kaitstes. Kuigi ma liikusin silmaga nähtavas maailmas, olin avastanud ühe täiesti uue – nähtamatu, kuid väga tõelise keskkonna. Ma ei olnud iialgi enne kogenud sellist üleloomulikku rahu, turvatunnet ning meelevalda, mis minusse palvetades hoovasid. Ma ei suutnud neid tillukesi raamatuid käest panna. Neist olid saanud minu uued kaaslased, mu aarded.

Praeguseks olen palvetanud Jumala Sõna tõotusi igapäevaselt üle 20 aasta ja näinud läbimurdeid ning imesid nii enda kui teiste eludes. See palveraamatuke, mida hoiad käes, on sündinud mu kogutud palvetest. Luban sulle, et need palved on elumuutvad, sest need on Elava Jumala tõotused.

Autorist: Eve Juurik on “Eluallikal” saatejuht Taevas TV7-s ja raamatu “Teekond Isa südamesse – sisemise tervenemise radadel ühes Püha Vaimuga” autor.

21,00

Laost otsas

Kategooriad: ,

Lisainfo

Mõõtmed 182 × 115 × 10 mm
Ilmumisaasta

2021

Formaat

Kõvakaaneline

Kirjastus

Taevas TV7 kirjastus

Toimetaja(d)

Märt Juhani

Koostaja(d)

Eve Juurik

Lehekülgi

120