Pluss. Sügis 2022

Pehmekaaneline

Pluss on Eesti kristlik noorteajakiri, milles peitub vastuseid küsimustele Piibli kohta, kristlik eetika ja noorte kristlaste elust tänapäeva maailmas. Arutletakse tänapäeva filmide ja muusika üle, avaldatakse infot eelseisvate kristlike ürituste kohta. Pluss julgustab noori oma kogudust leidma ning selle töös kaasa aitama. Ajakirjast leiad veel isiklikke kogemusi ja lugusid noortest, kes on teinud oma valiku järgida Kristust.

Tihtipeale on noorteajakirjade koostajateks õppinud ja kogenud onud-tädid, kes sõidavad tööle oma mersuga ning vabal ajal harrastavad golfi ja tennist. Plussis on teisiti: ajakirja koostavad noored noortele – see on võimalus meediatöös ise kaasa lüüa! Plussmeedia vabatahtlike tiimi kuuluvad erinevate Eesti koguduste noored vanuses 15-25, kellega koos neli korda aastas ühise laua ümber mõeldaksegi välja järgmise ajakirja number.

Pluss on ajakiri, milles peitub Sõnum päästest: taevariik on lähedal. Jeesus ütles: „Mina olen tee ja tõde ja elu. Ükski ei saa minna Isa juurde muidu kui minu kaudu.” (Jh 14:6)

Väljaannetest leiad noorte maailmapildis olulisi teemakäsitlusi nagu armastus, suhtlemine, väärtused, enesehinnang, oma koht maailmas, tulevik ja muud põnevat. Noorele kristlasele ja otsijale on Pluss parim ajakiri!

Ajakiri ilmub neli korda aastas. Esimene Pluss ilmus aastal 2009. Väljaandja EELK Misjonikeskus.

3,50

Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed 296 × 210 × 3 mm
Ilmumisaasta

2022

Formaat

Pehmekaaneline

Lehekülgi

40

Väljaandja

EELK Misjonikeskus

Toimetaja(d)

Joel Reinaru, Katarina Kaleininkas