Suur Piibliseiklus

Pehmekaaneline

Tere tulemast suurde Piibliseiklusse! See on põnev ja täiesti uus piibliga tutvumise viis 7 -12 aastastele lastele. Seigelda võib iga laps individuaalselt koos valitud (vanema) kaaslasega (isa, ema, vanaisa, vanaema, vend, õde, vanem sõber, tädi, pühapäevakooli õpetaja jne),  sõbraga kahekesi, või terve rühmaga.

Seikluse pikkuseks on 100 piiblilugu, mis on jaotatud 20 seikluseks (10 Vanast Testamendist ja 10 Uuest Testamendist), igas seikluses on 5 piiblilugu. Seiklemiseks on vaja raamatut “Suur Piibliseiklus” ning Avatud Piibli Ühingu veebilehekülge https://www.avatudpiibel.ee/tooharud/suur-piibliseiklus.

Teekonna vältel kohtutakse lisaks piiblitegelastele ka paljude teiste seiklejatega üle maailma (Suur Piibliseiklus on tõlgitud 18 keelde, seda on trükitud rohkem kui 64 000 eksemplari üle maailma, 2012.aastal sai see parima inglisekeelse lasteraamatu tiitli). Igas seikluses on lähimaks kaaslaseks lapse enese poolt valitud  (täiskasvanud) juhendaja kellega koos otsitakse vastuseid küsimustele ning jagatakse kogetut. Rikkalikult illustreeritud piiblilugude tundmaõppimise kõrval, saab laps lisateadmisi entsüklopeedilisest osast, palvemõtteid ning juhendid loominguliseks tegevuseks. Iga piibliloo juurde on võimalik tellida vastav pühapäevakooli tund (kokku 100 tundi).

Tee läbi Suur Piibliseiklus ja…

  • —koged Piiblit uue nurga alt
  • —uurid läbi 100 piiblilugu
  • —saad pildi kogu Piibli suurest loost
  • —kohtud raamatu lehekülgedel Jumalaga
  • —avastad, kuidas elada Jumala viisil.

Asu seiklema kodus, koolis, koguduses, koos pere või sõpradega!

12,00

Tootekood: 117005 Kategooriad: , ,

Lisainfo

Mõõtmed 256 × 203 × 15 mm
Ilmumisaasta

2013

Väljaandja

Avatud Piibli Ühing

Formaat

Pehmekaaneline

Lehekülgi

128