Gabriele Amorth, Roberto Italo Zanini

Vägevaim kurjus

Pehmekaaneline

Eksortsismist päriselt – nii nagu kurjade vaimude väljaajamine käib.

“Preester Gabriele Amorthi ja ajakirjanik Roberto Zanini raamat näitab, et saatan ja tema mõju inimestele ei ole väljamõeldis, vaid reaalsus. Seestumine põhjustab tugevat depressiooni, vaimu- ja hingehaigusi. Saatana kõige suurem kavalus seisneb selles, et ta paneb meid uskuma, et teda ei ole olemas. Saatan on ohtlik mitte siis, kui me teda kardame, vaid siis, kui me ta unustame.

Isa Amorthi kutsumuseks oli aidata inimesi, leevendada nende kannatusi ja suunata nad Kristuse poole. Raamatust võib leida mitmeid lihtsaid ja praktilisi nõuandeid kurja vastu võitlemiseks. Isa Amorth tegi inimestele head, ajades välja kurjust. Ta kuulutas Jumalat, võideldes saatana vastu. Ta ei valinud seda teed ise, kirik palus tema abi ja nimetas ta eksortsistiks.

Eksortsistid tegutsevad maailmas, kus on rohkem pimedust kui valgust. Seetõttu pole imestada, kui nende kõne ja teod ei ole alati tavapärased ning aeg-ajalt paistavad uskumatud ja maagilised. Eksortsismi puhul ei ole tegemist maagia või esoteerikaga. See on võitlus Jumala ja saatana vahel, mis kestab maailma lõpuni.”

18,00

Tootekood: 159903 Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed 210 × 135 × 18 mm
Autor

Gabriele Amorth, Roberto Italo Zanini

Ilmumisaasta

2020

Formaat

Pehmekaaneline

Kirjastus

Gallus

Tõlkija(d)

Aulis-Leif Erikson

Toimetaja(d)

Ingrid Suurtamm