Kenneth E. Hagin

Võidukas kogudus

Pehmekaaneline

Meelevald kõigi pimedusevägede üle.

Kas kristlases võib olla deemon?
Kas kindlustuste mahakiskumine on piibellik?
Milline on õige vaimne sõjapidamine?

Kenneth E. Hagini raamat “Võidukas kogudus – meelevald kõigi pimedusevägede üle” on laiaulatuslik Piiblile rajanev demonoloogiaalane uurimus. Kenneth E. Hagin selgitab piiblitekstide põhjal Lutsiferi päritolu ja kuidas temast sai selle maailma jumal. Autor räägib rõhumisest, allumisest ja täielikust deemoni valduses olemisest ning nendevahelistest erinevustest ja sellest, kuidas kristlane võib oma elus avada ukse saatanale.

“Võidukas kogudus” näitab, kuidas kehtestada oma elus saatana lüüasaamist ja kuidas elada võidus, mille Jumal on igale kristlasele andnud. Kui sa mõistad, milline meelevald sulle Jeesuses Kristuses kuulub, siis ei pea sa enam võidu saavutamise nimel “lahingut pidama”.

Kristlasena on sind juba praegu asetatud istuma taevastesse paikadesse Kristuses, kõrgele üle iga väe ja ülemuse. Kui sa ei vaata kuradi peale ülevalt alla, siis ei ole sa piisavalt kõrgel! Tule kõrgemale ja istu taevastesse paikadesse Kristuses, sest see on sinu õige koht. Võta võiduka kogudusena sisse oma õige positsioon Kristuses, sest sellel positsioonil olles saad sa alati võidu!

10,60

Tootekood: 102099 Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed 230 × 150 × 20 mm
Autor

Kenneth E. Hagin

Ilmumisaasta

2015

Tõlkija(d)

Iiri Hermaküla

Formaat

Pehmekaaneline

Kirjastus

Charismata Ministries

Toimetaja(d)

Hubert Jakobs, Külli Kuusk

Lehekülgi

254