Bill Liversidge

Võit Jeesuses

Pehmekaaneline

Tema surma ja võiduka elu omaksvõtmine.

Kas sa võitled kiusatuste ja patuga? Kas sinu elus on midagi sellist, mida Kristus ei ole – nagu sulle tundub – suuteline ära võitma? Kas sa tahad teada, kas võit on üldse võimalik? Kas oled pettunud ja hakanud mõtlema, et sinu mäng on mängitud? Kas sinu usk on allakäiguteel? Võibolla hakkab sulle isegi tunduma, et parem on kiusatusele järele anda, kuna võit on nagunii ebatõenäoline või isegi võimatu!
Aga võibolla sa tunned, et ei suuda saavutada Jumala iseloomu kõrgusi ja et Vaimu vili – armastus, rõõmu, rahu, pikkmeel, lahkus, heatahtlikkus, ustavus, tasadus, kasinus – ei ole sinu elu igapäevane kaaslane?
Võid olla kindel, et sa pole üksi. Paljud kristlased on tundnud sedasama. Meil kõigil on jätkuv vajadus elada usus võidu saavutanud Kristusesse ja Tema muutumatusse armastusse meie vastu, kõndida oma teed kindla veendumusega südames ja meeltes, et Ta armastab meid tingimusteta armastusega, et Ta on ustav, võimeline ja tahtlik võitma patu ja meie iseloomu puudused, elades meis Püha Vaimu kaudu.
“Võit Jeesuses” põhineb Rooma kirja peatükkidel 5 kuni 8. Pastor ja jutlustaja B. Liversidge aitab sul Heast Sõnumist selgelt aru saada.

4,30

Tootekood: 108022-SPA Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed 210 × 150 × 10 mm
Autor

Bill Liversidge

Tõlkija(d)

Leonora Nõmmik

Toimetaja(d)

Edna Tuvi

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2011

Väljaandja

AKEL

Lehekülgi

185