Leo Maasburg

Ema Teresa Kolkatast

Pehmekaaneline

Ema Teresa (27. 08. 1910-5. 09. 1997) sündis Makedoonias. 12aastaselt otsustas ta hakata nunnaks ning 18aastaselt lahkus kodust ja ühines Loreto õdede orduga, et minna misjonitööle Indiasse. Temast sai kõigi ühiskonnast tõrjutute eestkostja, lugematute näljaste, hüljatute, kodutute, pimedate ja leeprahaigete aitaja. Teda austasid nii kristlased, moslemid, hindud kui uskmatud.

Isa Leo Maasburg oli ema Teresa kaaslane paljude aastate jooksul. Käesolevas raamatus räägib Leo Maasburg armastatud nunnast viiskümmend juhtumit, mille tunnistajaks ta oli.
Kõik need lood kõnelevad armastusest Jumala vastu, mis võib liigutada mägesid, ja lootusest, mis ei sure iialgi. Lugusid sellest, kuidas ta asutas ilma ühegi sendita lastekodu Hispaanias, kuidas ta päästis raudteefirma laostumisest ja palju muid lugusid. Lugejale tutvustatakse lõbusat ja tarka naist, kirjeldatatakse ühe 20. sajandi tähtsaima naise elulugu, mida kunagi varem pole räägitud.

AUTORIST: Msgr. Leo Maasburg sündis 1948. aastal Austrias Grazi linnas. Ta õppis õigusteadust, politoloogiat, teoloogiat ja kanoonilist õigust Innsbruckis, Oxfordis ja Roomas. 1982. aastal ordineeriti ta Fatimas preestriks. Ta oli aastaid Püha ema Teresa lähedane sõber, vaimulik juhendaja, tõlk ja pihiisa. Isa Leo Maasburg käis ema Teresaga kaasas mitmetel reisidel nii Indias ja Roomas, kui ka Moskvas, Kuubas ja New Yorgis.

15,00

Tootekood: 100315-G Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed 134 × 213 × 15 mm
Autor

Leo Maasburg

Formaat

Pehmekaaneline

Lehekülgi

216

Ilmumisaasta

2017

Kirjastus

Gallus

Tõlkija(d)

Aulis-Leif Erikson

Toimetaja(d)

Tiina Veismann

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ema Teresa Kolkatast”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga