Heidi Baker

Imepärase sünd

Pehmekaaneline

Kuidas isiklik kokkupuude Jumalaga ja selles leiduv vägi muudab su elu ja maailma.

“Heidi on üks meie kangelasi. Ta elulugu muudab su elu.” – JOHN ja CAROL ARNOTT, Catch the Fire koguduse rajanud pastorid.

“See naine on ohverdanud oma elu Jeesuse ja Tema laste pärast ning tema innustavad tunnistused muudavad su südame.” – MATT SORGER, autor ja telesaate “Power of Life” juht.

JUMAL ON LUBANUD MEILE IMESID. KAS SA OLED VALMIS TEGEMA SEDA, MIDA LÄHEB VAJA SELLEKS, ET NÄHA NEID SÜNDIMAS?

Me kõik igatseme oma ellu Jumala soosingut. Me palvetame innukalt ja loodame näha Tema imesid, tõotusi ja õnnistusi. Aga Jumala tõotuste kandmine tähendab sageli seda, et meid venitatakse, et me tunneme end ebamugavalt ja et me peame neid tõotusi kannatlikult toitma, kuni on kätte jõudnud Jumalast määratud aeg nende sündimiseks.

Raamatus “Imepärase sünd” põimib Heidi Baker kokku tõestisündinud lugusid oma elust ja teenistusest – kaasa arvatud Jumala isiklikud külastused ja elumuutvad nägemused – piibelliku looga Maarja rasedusest Jeesusega, näitamaks sulle, kuidas saada Jumala au esilekutsujaks siin maa peal.

Mõnikord tunduvad Jumala tõotused pentsikud, uskumatud ja isegi hullumeelsed. Aga ükspuha kui võimatud näivad Ta tõotused, me võime reageerida nii, nagu tegi Maarja, hüüdes alistunult: “Jah!” On aeg minna igasse ühiskonna sfääri, kandes oma tõotust, uskudes võimatut ja vaadates pealt, kuidas Jumal sinu läbi imepärast korda saadab.

HEIDI BAKER rajas Iris Globali koos oma abikaasa Rollandiga. Nad teenisid koos misjonäridena Indoneesias, Hongkongis ja Londoni tänavatel, enne kui järgnesid Jumala kutsele Mosambiiki 1995. aastal. Olles seisnud silmitsi tohutute vajadustega, näevad Bakerid nüüd, kuidas Jumal täidab imepäraselt rohkem kui 7000 lapse vajadused. Heidi on mitme raamatu autor (“Compelled by Love”), millest mõned on ta kirjutanud koos oma abikaasaga (“Always Enough” ja “Expecting Miracles”).

7,90

Tootekood: 102093 Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed 230 × 150 × 13 mm
Autor

Heidi Baker

Väljaandja

Charismata Ministries

Formaat

Pehmekaaneline

Tõlkija(d)

Hubert Jakobs

Toimetaja(d)

Külli Kuusk

Lehekülgi

168

Ilmumisaasta

2014