John Bevere

Katte all

Pehmekaaneline

Kaitstuse tõotus Tema meelevalla all.

Kas sa oled katte all? Kõigeväelise varju all on üks paik, kus on vabadus, varustus ja kaitse. Ometi kõik usklikud ei naudi seda peidetud paika. Selle asemel otsivad nad vabadust ja turvalisust sellest väljaspool, sfääris, kus kõik toimib vastupidi. Nad meelitatakse lõksu ja pannakse uskuma, et tõelist ja kestvat vabadust on võimalik leida väljaspool jumalikku meelevalda.

„Katte all“ paljastab vaevu hoomatava, kuid siiski pidurdamatu taktika, mida vaenlane usklike vastu kasutab – suutmatus jumalikku meelevalda ära tunda ja sellesse õigesti suhtuda. Praktiliste isiklike näidete ja tugeva piibelliku aluse abil tuletab see raamat meile meelde, et Jumala kuningriik on just nimelt kuningriik, mida valitseb Kuningas, ja kus on kord ja meelevald.

Sa ehk mõtled kalkide või korrumpeerunud juhtide peale. Kuidas küll on võimalik nende alluvuses kaitset leida? Õpi otsesest nähtavast meelevallast mööda vaatama ja lülitu Jumala omasse. Tema tõotused on inimeste seadustest kõrgemad ja me võime Teda usaldada.

Selles ilmutusterohkes sõnumis avastad sa:

– mille poolest erineb tõeline piibellik allumine sõnakuulelikkusest;
– kuidas vältida olukorda, kus sul on täielikult õigus, kuid mingil moel siiski ei ole;
– kuidas reageerida ja olla üle ebaõiglasest kohtlemisest;
– mis on Jumala rajatud meelevalla põhjus;
– kuidas usk areneb.
– Ja enamgi veel …

„Katte all“ on lootusrikas sõnum, mis muudab elusid. See on sõna tänaseks päevaks igale usklikule, kes igatseb käia Jumala täiuses ja loomuses.

7,70

Tootekood: 102041 Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed 230 × 150 × 20 mm
Autor

John Bevere

Ilmumisaasta

2009

Tõlkija(d)

Monika Jaaguri

Väljaandja

Charismata Ministries

Formaat

Pehmekaaneline

Toimetaja(d)

Külli Kuusk

Lehekülgi

256