Paavst Franciscus

Jumala nimi on halastus

Kõvakaaneline

Andrea Tornielli vestlus paavstiga.

Rooma-Katoliku kiriku juht paavst Franciscus andis välja erakorralise Halastuse aasta alguses intervjuuraamatu “Jumala nimi on Halastus”, kus kirikupea vestleb Vatikani ajakirjaniku Andrea Tornielliga. Raamatus juhib rooma paavst tähelepanu kirikus äramärgitud juubeliaasta sisule, kutsub üles armastuses pöörduma elule, rahule ja leppimisele ning seda läbi halastustegude. Paavst selgitab läbi isikliku elukogemuse halastuse mõistet ning kutsub iga lugejat avama oma südame ust.

Erilist tähelepanu pöörab paavst Franciscus meeleparanduse sakramendile, mis on esmatähtis kõigile katoliiklasele, et seada halastus ja armastus oma elu nurgakiviks. “Pangem meeleparanduse sakrament jälle keskmesse nõnda, et inimesed võiksid kogeda Jumala halastuse ülevust omal käel ja iga pihile mineja jaoks saab sellest tõelise sisemise rahu läte.”

Raamatusse on lisatud paavsti ametlik juubeliaasta bulla, mis kätkeb endast halastuse erinevaid vorme, mida saadab armastus, rahu ja õiglus. Juubeliaasta rooma-katoliku kirikus kestis 8. 12. 2015 – 20. 11. 2016.

10,00

Tootekood: 226002 Kategooriad: ,

Lisainfo

Mõõtmed 222 × 142 × 18 mm
Ilmumisaasta

2016

Formaat

Kõvakaaneline

Kirjastus

Gallus

Autor

Paavst Franciscus

Tõlkija(d)

Toomas Help

Toimetaja(d)

Aive Haljand

Lehekülgi

144