Allahindlus!
John Burke

Milline on taevas?

Pehmekaaneline

Originaal: Imagine heaven: near-death experiences, God’s promises, and the exhilarating future that awaits you.

Neljal protsendil ameeriklastest on olnud surmalähedane kogemus. Kas need on Piiblis kirjeldatud taeva ilmutused?
Tahame kõik teada, milline elu ootab meid pärast surma. John Burke pole selles mõttes mingisugune erand. Ta võrdleb raamatus “Milline on taevas?” enam kui saja haarava surmalähedase kogemuse (SLK) kirjeldust sellega, mida on Piiblis öeldud meie suurimate taeva kohta käivate küsimuste kohta: „Kas ma jään iseendaks? Kas ma kohtun sõprade ja lähedastega? Milline on taevas? Milline on Jumal? Mida me terve igaviku teeme? Mis saab lastest ja lemmikloomadest?”
Burke näitab meile, et üldine kogemus, mida jagavad tuhanded surmalähedast kogemust omavad inimesed – kelle hulka kuuluvad arstid, professorid, pangajuhid, nii vanad kui noored eri kultuuridest pärit inimesed ning isegi pimedad –, osutab sellesama võrratu pildi poole, mis on meile Piiblis taevast maalitud.
See kaasakiskuv rännak surmajärgsesse ellu täidab teid tundega, nagu oleksite seal juba ise käinud ja muudab alatiseks teie arusaamu meid ootavast igavesest elust – ning sellest, kuidas elate oma elu praegu. Avastate, et taevas on kõigist teie ettekujutustest kordades hämmastavam.

Original price was: €21,00.Current price is: €14,00.

Tootekood: 990157 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Surmalähedased kogemused, Jumala lubadus ja meid ootav igavene elu.

New York Timesi bestseller.

Lisainfo

Mõõtmed 210 × 140 × 30 mm
Autor

John Burke

Tõlkija(d)

Krista Eek

Väljaandja

EKNK Tallinna Kogudus

Toimetaja(d)

Külli Kuusk

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2020

Lehekülgi

402