John C. Maxwell

Olge rahvainimene

Pehmekaaneline

Edukaks juhiks tõhusate suhete loomise läbi.

Juhtimine tähendab inimestega töötamist ja see ei pruugi alati lihtne olla! Inimestevahelised suhted määravad juhi edu või ebaõnnestumise – olgu siis büroos, kirikus või mistahes muus organisatsioonis. Seepärast on juhi jaoks äärmiselt oluline olla rahvainimene ja arendada oskust töötada organisatsiooni kõige väärtuslikuma ressursiga – inimestega.

See raamat aitab teil arendada juhiomadusi, mõista ja abistada keeruka iseloomuga inimesi ning innustada töötajaid arenema ja edu saavutama! Teie võimuses on tuua inimestes esile nende parimad omadused!

Dr John Maxwell on juhtide koolitamise instituudi INJOY asutaja. Ta on tunnustatud koolitaja ja kõnemees, kes viib kõikjal maailmas läbi koolitusi juhtimise, kiriku kasvamise ja suhtumise valdkonnas. „Lugege seda raamatut ja tehke märkmeid. See on tulvil elu rikastavaid ja muutvaid tarkusi, mida saab appi võtta kodus, seltsielus ja tööl. Teil tekib vastupandamatu soov rakendada edunippe enne, kui lõpetate selle raamatu lugemise. See on hea – tõepoolest hea!” – Zig Ziglar, kirjanik, müügiguru ja kõnemees.

Teine trükk.

7,00

Tootekood: 103115 Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed 200 × 140 × 12 mm
Ilmumisaasta

2017

Autor

John C. Maxwell

Formaat

Pehmekaaneline

Kirjastus

Allika

Lehekülgi

178

Tõlkija(d)

Maie Lüüs

Toimetaja(d)

Anneli Sihvart