Johan S. Malan

Saabuv pimeduse tund

Pehmekaaneline

Maailm läheneb oma ajaloo kõige pimedamale tunnile! Jeesus rääkis sellest ajast kui suurest viletsusest, «mille sarnast ei ole olnud maailma algusest kuni praeguse ajani ega tulegi» (Mt 24:21).
Peale antikristuse ilmumist kehtestatakse Babüloonia-tüüpi uus maailmakorraldus. Kogu maailma ulatuses tegutsevale valeprohvetile ja tema religioonide liidule antakse suur võim. Vaimuliku pettuse tagajärjel hakatakse terves maailmas saatanat ja antikristust kummardama.
Kui uue maailmakorralduse näiline rahu ja ühtsus on oma eesmärgi kavala poliitilise ja religioosse vandenõuna täitnud ning kontroll inimeste üle on saavutatud, muutub see korraga kõigi aegade kõige julmemaks sõjaliseks diktatuuriks.

Selles raamatus võib lugeda saatanliku terrorivalitsuse iseloomust ja tagajärgedest, mis algab säravate silmakirjalike rahuüritustega. Raamatus näidatakse ka, kuidas võid sellest pääseda. Neile, keda ei ole väärt arvatud vaeva-ajast pääsema, on esitatud piibellik strateegia selle vaimulikuks üleelamiseks.

5,50

Laost otsas

Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed 198 × 140 × 4 mm
Autor

Johan S. Malan

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1996

Väljaandja

Rakvere Nelipüha Kogudus

Lehekülgi

90