Eve Juurik

Teekond Isa südamesse

Pehmekaaneline

Sisemise tervenemise rännakud ühes Püha Vaimuga.

“Lugesin hiljuti ühe müstiku mõtet, mis mind väga puudutas. Olin sedasama mõtet ka teiste suust kuulnud, kuid see, kuidas Jonathan Cahn selle sõnastas, kõnetas mind sügavalt. Ta ütles, et suurem osa kristlastest on üksnes pinnapealsed, nad ei lähe iial Jumalaga sügavamale. Me mängime seaduste ja reeglite, käskude ja keeldude tasandil. Me ei süüvi sügavamale leidmaks nende seaduste tagant südant ning mõistmaks, miks Jumal meile midagi ütleb. Samal hetkel jõudis mulle kohale ka see, miks Taevaisa minult mõned aastad tagasi küsis: „Eve, kas sa tuled Minuga sügavamale?“ Nüüd mõistan, miks Ta mind sinna kutsus.

Ma hakkasin kohtuma Armastusega. Hakkasin nägema seda, kuidas Tema mind näeb ja minusse suhtub. Ei, Tema silmade läbi ei olnud ma sugugi selline nagu ma enese silmis olin. Tema nägi mind hoopis helgemas ja imelisemas valguses. Ta ei vaadanud minu vigadele ega näidanud näpuga minu äpardustele. Ta lihtsalt igatses mind armastada, minuga aega veeta, ilmutada mulle oma headust ja heldust. Ta soovis avada mulle oma südame sügavusi, mida ma varem ei olnud tähele pannud.

Jumal ei ole pinnapealne. Ta on sügav. Jumala süda on sügav, kuid mitte nii sügav, et me sinna ei suudaks süüvida. Ta igatseb oma südame sügavusi meiega jagada. Ta ei anna oma tarkust meile kandikul kätte. Ta ütleb meile oma Sõnas – otsi Mind! Ma olen sulle leitav, kuid mitte ilma otsimata, mitte ilma uurimata.”

24,90

Tootekood: 990155 Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed 210 × 150 × 15 mm
Autor

Eve Juurik

Ilmumisaasta

2019

Formaat

Pehmekaaneline

Väljaandja

Taevas TV7

Toimetaja(d)

Monika Heleene Pärt

Lehekülgi

256