Anselm Grün

Jeesus terapeudina

Pehmekaaneline

Originaal: Jesus als Therapeut : die heilende Kraft der Gleichnisse. Eesti keeles.

 

Anselm Grün kirjeldab, kuidas Jeesus tervendas tähendamissõnade, rääkimise ja kohtumistega. Ta avab meile ukse meie sügavasse sisemusse, kus tervenemine saab toimuda. Jeesuse sõnad näitavad teed, kuidas elu raskeid kogemusi analüüsida – tervendavate tähendamissõnade, tervendamislugude ja eriliste piiblitekstidega. Uue pilguga Piibli tähendamissõnadele ja tervendamislugudele kogeme iseendid teisiti – tervemana, vabamana, loodusrikkamana ja tugevamana.

“Kui heidan pilgu Piiblisse, kohtun evangeeliumides Jeesuse kui terapeudiga, kes ravib haigeid inimesi. Ta näib mulle vestluskaaslase ja jutuvestjana. Leian palju Jeesuse sõnu, mis esitavad mulle sisemise väljakutse. Juba pikka aega olen mõelnud Jeesuse teraapiameetoditele ja tema tervendava tarkuse tänapäeva inimestele kasulikuks muutmisele. Seejuures on ühelt poolt eesmärk mõista, kuidas meil õnnestub tänapäeval Jeesusega kohtudes luua endast uus pilt. Meie minapildist sõltub ju, kas meie elu läheb korda. Teisalt huvitab mind, kuidas saaksime tänapäeval oma psüühiliste probleemide all kannatades kohtuda Jeesusega nii, et kogeksime tervenemist. Loeme vaimustunult, kuidas Jeesus ravis haigeid. Aga kuidas saaksime praegu psüühiliste haiguste käes vaeveldes Jeesusega kohtudes terveneda? Tahan selle küsimusega tegeleda. Nii on käesolev raamat mõeldud inimestele, kes soovivad end paremini tundma õppida. See aitab leida teid õnnestuva elu juurde.”
Anselm Grün

Anselm Grün (snd 1945) on benediktiini munk ja Münsterschwarzachi kloostri majandusjuht. Ta on kõrgelt hinnatud hingehoidja ja vaimne juhendaja, keda peetakse üheks tänapäeva enim loetud kristlikuks autoriks.

11,90

Tootekood: 110075-ESTO Kategooriad: , ,

Kirjeldus

 

 

Lisainfo

Mõõtmed 205 × 132 × 15 mm
Autor

Anselm Grün

Lehekülgi

158

ISBN

9789949509089

Ilmumisaasta

2014

Formaat

Pehmekaaneline

Kirjastus

Johannes Esto Ühing

Tõlkija(d)

Saale Väester

Toimetaja(d)

Evi Laido

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Jeesus terapeudina”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga