Kenneth E. Hagin

Palve saladused

Pehmekaaneline

Palve saladuste esimeses peatükis jagab Kenneth E. Hagin meile ilmutust, mille Jumal talle andis ja mis põhjustas ta vanema venna pöördumise. K. Hagin oli aastaid innukalt ja ustavalt oma venna eest palvetanud, näiliselt ilma mingi eduta. Pärast “palve saladuse” kasutamist, mida Jumal talle näitas, sündis ta vend mõne päeva pärast uuesti. See “palve saladus” on hindamatu ka sinu ja sulle armsate inimeste jaoks.

Ühes mitmete “palve saladustega” jutustab Hagin innustavaid lugusid suurtest möödaniku palvevõitlejatest, nagu Charles Finney, George Whitfield, Smith Wigglesworth, P. C. Nelson ja John G. Lake. “On kurb,” märgib K. Hagin, “et Vaimuga täidetud kristlased elavad terve oma elu ära ja ei toimi mitte kunagi Sõna põhjal. Jumala Sõna on tõde.

Jeesus ei öelnud, et võib-olla see sünnib või et on mingi võimalus, et see võiks sündida. Selle asemel ütles Ta, et see sünnib! Kui sa oled mingi asja pärast ühel nõul palves, siis see sünnib. Selle asemel, et targutada Piibli üle, asu parem sellega ühele poolele.”

2,00

Tootekood: 102013-H Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed 210 × 135 × 3 mm
Autor

Kenneth E. Hagin

Ilmumisaasta

2002

Formaat

Pehmekaaneline

Kirjastus

Charismata Ministries

Lehekülgi

30

Tõlkija(d)

Hubert Jakobs